Modern ev dekorasyonunuzda ağırlıklı olarak koyu renkleri tercih ederek elit bir hava yaratmanız mümkün… Mobilya seçiminde, zeminde ve hatta duvarlarda dahi koyu tonları kullanabilir, belli başlı parçalarda ise koyu kırmızı ya da yeşil gibi göz kamaştıracak renkleri tercih ederek elit bir ortam yaratabilirsiniz.

Modern bir iç mekan tasarımına mükemmel uyum sağlayacak olan ahşap, zevkli bir yaşam alanı dekorasyonu için rahatlıkla tercih edilebilecek malzemelerden biri. Zarif çizgilere sahip olan ahşap mobilyaların ya da aksesuarların verdiği doğal ve sıcak hava, evinizde pozitif enerji kaynağı olabilir…

Elbette tün bu tercihler, özellikle koyu renk tercihi, geniş alanlara sahip evlerde kullanıma uygun olacaktır. Dar ve küçük mekanlarda koyu renk kullanımı mekanın daha küçük görünmesine sebep olacaktır. 

İç mekânda olduğu kadar dış mekânda da gerek fonksiyonel yapıları gerekse orijinal tasarımlarıyla dikkat çeken mobilyalara ihtiyaç var… Gösterişten uzak olan, fakat orijinal görünümleri ve işlevsel yapılarıyla öne çıkan mobilyalar ile bahçe ya da balkon gibi dış mekanlarda da modern dekorasyon tarzını uygulamanız mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *